Yüksek kaliteli temizlik malzemelerini bünyesinde çalışan deneyimli çalışanlarla müşterilerinin bulunduğu yerde araç temizlik hizmeti veren yenilikçi bir şirkettir. En büyük amacımız müşterilerimize zaman kaybettirmeden güvenli hizmet vermektir.
7 gün 24 saat uygulamamızdan ve websitemizden siparişi oluşturabilirsin. Hizmet saatlerimiz günlük olarak değişmektedir, sipariş vereceğin lokasyonu seçtikten sonra karşına gelen müsait saatler otomatik olarak yenilenmektedir. Müşteri hizmetlerimize hafta içi 09:30 - 18:30 saatleri arasında ulaşabilirsin.
Standart araç temizliklerinde1 temizlik profesyoneli yönlendiriliyor
Hizmet süreleri hizmet detaylarında belirtilmiştir.
Tabii ki yıkayabiliyoruz. Verdiğimiz hizmette yere kir ve su dökülmüyor bu nedenle kapalı otoparklarda rahatça aracınızı yıkayabiliyoruz. Kapalı otopark girişindeki yetkili kişiye haber vermen ve iç temizlik için aracın kilidinin açılmasını sağlaman bizim için yeterli.
Temizlik hizmeti tamamlandıktan sonra siparişlerim bölümünden aldığın hizmeti puanlayabilir ve yorumlarını ekleyebilirsin. Senden aldığımız geri bildirimler doğrultusunda kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Çalışanlarımız ise aldığı puanlara göre ödüller kazanıyorlar.
Hayır! Aracının sadece dışının temizlenmesini istiyorsan sadece dış temizlik siparişi vermen yeterli. Aracının içinin temizlenmesi için kapıların kilitli olmaması gerekiyor, bunu aracın kilitlerini bulunduğun yerden açarak veya anahtarını yakınlarda tanıdığın bir kişiye bırakarak sağlayabilirsin.
Aracın için aldığın hizmetin bir önceki günü saat 23:59’a kadar yaptığın iptallerde ücret kredi kartına geri yatırılacaktır. Hizmet alacağın gün 4 saat ve daha önce iptale veya değişikliğe karar verirsen “Siparişlerim” bölümünde siparişini iptal edebilirsin ve hizmet ücreti OtoParlat sistemindeki bakiyene eklenir. Hizmete 4 saat ve daha kısa zaman kaldığında iptale veya değişikliğe karar verirsen “Siparişlerim” bölümünde siparişini iptal edebilirsin fakat bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
Aracını temizlemeye gelen tüm profesyonellerin adli sicil kaydı ve referansları kontrol edilmekte ve düzenli eğitim almaktadırlar. Ayrıca verdiğimiz hizmetlerde kullandığımız özel ekipmanlardan dolayı çalışanlarımıza anahtarı teslim etmene veya arabanı çalışır durumda bırakmana gerek yok.
Daha önceden edindiğin promosyon kodunu “Hesabım” sayfasında bulunan “Promosyon” bölümüne yazarak indirimlerden faydalanabilirsin.
OtoParlat’ın sana özel sunduğu indirimleri email, SMS ve bildirim olarak alacaksın. Bunun dışında dönemlik kampanyaları websitemizde, Instagram ve Facebook sayfalarımızda takip edebilirsin.
Her siparişte sadece bir promosyon veya indirim kodu kullanabilirsin.
Maalesef süresi dolmuş kampanyaları kullanman mümkün değil. OtoParlat’ı Instagram ve Facebook’ta takip edersen en yakın zamanda başka bir kampanya yakalayabilirsin!
“Hesabım” bölümünde bulunan “Adreslerim” kısmına girerek yeni adres ekelyebilirsin. Sipariş vereceğin zaman bu adreslerden birini seçebilir veya yeni bir adres ile siparişe devam edebilirsin.
“Hesabım” bölümünde bulunan “Araçlarım” kısmına girerek yeni araç ekelyebilirsin. Sipariş vereceğin zaman bu araçlardan birini seçebilir veya yeni bir araç ile siparişe devam edebilirsin.
Seçtiğin adres haritada otomatik olarak çıkacaktır, burada önemli olan aracının bulunduğu lokasyonu doğru pinlemen. Sadece sokak adı pinlenen lokasyonlarda çalışanlarımız aracı bulmakta zorluk çekiyorlar, lütfen onlara aracının yerini özenle pinleyerek yardımcı ol.
Kişisel bilgilerini “Hesabım” bölümündeki “Bilgilerim” kısmından güncelleyebilirsin. Kişisel fatura kesebilmemiz için TC kimlik numarana, kurumsal fatura kesebilmemiz için şirket bilgilerine ihityacımız var.
Güvenliğin bizim için çok önemli. İyzico’nun güvenli ödeme altyapısını kullanıyor ve sadece kredi kartıyla ödeme kabul ediyoruz.
OtoParlat olarak kredi kartı bilgilerini sistemimizde tutmanın doğru olmadığını düşünüyoruz. Bütün ödeme bilgilerin İyzico’nun altyapısında güvenli bir şekilde tutuluyor.
Nakit ödemeyi seni ve temizlik profesyonelimizi zor durumda bırakmamak için güvenlik sebebiyle kabul etmiyoruz.
Ödemeyle ilgili aklına takılan başka bir soru var ise info@otoparlat.com’a e-posta atabilirsin.
Kaput filmi çok hızlı matlaşan ve zarar gören bir malzemedir, bu nedenden dolayı hem geleneksel hem de susuz araç temizliklerinde zarar görebilir.